---------------------------------------------------------------AKTUÁLNĚ:----------------------------------------------------------------

Nová aktuální rubrika

MISS UNIVERSE 2013

The Best of 2009

9. ledna 2010 v 13:09 | TOMik |  Miss všeobecně
Rok 2009 už je minulostí a všichni jsme teď napjatí, jak bude vypadat rok 2010 v missím světě.... Právě je doba, kdy se všichni fanoušci soutěží miss ohlížejí na minulý rok, hodnotí jaký byl a vybírají TOPY 2009, prostě to nejkrásnější, co nás loni potkalo, a tak jsem se to rozhodl zhodnotit i já (vybíral jsem z hlavních sv. soutěží: MU a MW) pěkně podle sebe.. o to víc si ale přeju aby i vy jste mi napsali váš názor na Missí rok 2009 a třeba i vybrali tu Vaši TOP 25, jako mám já...
Tu si právě teď můžete prohlédnout.
Půjdeme pěkně od zadu:

(Pozn.
-místo
-jméno, stát
-kde dívka soutěžila)

25. místo:

Ievgeniia Tulchevska - Ukrajina

Miss World

Tato kráska z Ukrajiny mě okouzlila už ze začátku a celkem mě mrzí že se nedostala na Miss World nijak daleko. Tady na blogu jí patří 25. místo roku 2009!

24. místo:

Evelyn Lucia Manchón Albalat - Argentina

Miss World

Netypická - Typická slečna z Argentiny je podle mě velmi zvláštní a velmi zaujala... Také jsem čekal umístění na Miss World, tato soutěž narozdíl od MU má místo pro všechny státy i typy krásek, aspoň myslím, ať už je to jak chce, u mě patří do toho nejlepšího, co vyplodil rok 2009!

23. místo:

Zeynep Sever - Belgie

Miss Universe, Miss World

Soutěžila na obou světových soutěží, kde byla favoritkou, přižemž na MU zkončila na krásném 12. místě! Mohla dopadnout lépe i na MW, teď už je to ale jedno, snad by ji aspoň potěšilo 23. místo MissMissMiss roku 2009!

22. místo:

Chloe Mortaud - Francie

Miss Universe, Miss World

Pro mnoho lidí jedna z nejkrásnějších dívek roku 2009, velká favoritka obou světových soutěží a v obou případech se velmi dobře umístila! MU: 6. místo, MW: 4. místo... Prostě je tu právem, druzí by ji možná hodili ještě výš, já to vydím na dvaadvacítku, úspěchů už letos slavila dost!

21. místo:

Ada Aimee - Dominikánská republika

Miss Universe

Vicemiss Universe letošního roku, když zůstala stát při vyhlašování se Stefannií Fernandez, 99% diváků čekalo její vítězství, nestalo se tak a v okamžiku se tak na ni zapomělo...Já jsem na ni rozhodně nezapoměl, na finále zářila a určitě si zaslouží být tady s ostatními kráskami!!!

20. místo:

Whitney Toyloy - Švýcarsko

Miss Universe

Čokoládové krásky letos ovládli Miss Universe, a důkazem je i Whitney, která se dostala na 9. místo a od začátku jí to moc slušelo, myslím, že zkončila, přesně tam, kde měla, tady jí patří 20. místo!

19. místo:

Michelle Rouillard - Kolumbie

Miss Universe

Hodně lidí mi její místo v této TOP 25 potvrdí, protože se zkrátka lidem líbila a krok dopředu podle mě udělala zkrácením vlasů, její krása je nadčasová, no žebříček se místo od místa zlepšuje, nemyslíte?

18. místo:

Rachael Finch - Austrálie

Miss Universe

Další kráska je tu - od začátku mnohými na MU typována na vítězku a 4. místo celkově...Je to prostě Miss na svém místě a najde se málokdo, komu se nelíbí! Prostě další kráska 2009!

17. místo:

Adi Rudnitzky - Izrael

Miss World

Tady naopak jedna z favoritek Miss World, své šance nakonec neproměnila, ikdyž mohla, vypadá světově a podle mě i přesto, že se vždy neusmívá působí sympaticky a to je důležité, něco z ní srší, a tak jsem si nemohl dovolit vynechat ji v tomto žebříčku!

16. místo:

Pongchanok Kanklab - Tajsko

Miss World

Jedna z mála asijatek, která se mi dostala do žebříčku, přesto si myslím, že na MW jich bylo mnoho.. Tohle je ovšem to nejlepší, je fakt hezká a na každé fotce vypadá jinak, což je plus. Další -podle mě- ztracená krása, která mohla stát ve finále např. místo Korei, či Vietnamu!

15. místo:

Anna Hammel - Rakousko

Miss World

A jdeme do TOP 15, nazáčtku stojí další Evropanka, kterých bylo letos požehnaně, a podle mého názoru měli některé zaujmout lepší pozice...Například zrovna Anna by klidně mohla vystřídat ve finále Polku, a další...příjde mi sice trochu komerční ale je krásná a má zde své místo!

14. místo:

Avalon-Chanel Weyzig - Nizozemsko

Miss Universe, Miss World

Tahle slečna své štěstí zkoušela v obou soutěžích a ani jednou se to nepovedlo, přestože si myslím, že mělo... Je to jedna z nejvýraznějších letošních typů a patří sem jako nikdo jiný, protože jak určitě víte, hledám vždy něco netypického, a zajímavého, což Avalon splňuje na 100%... Osvěžila určitě obě soutěže.. Díky! Jedna z mých největších srdcovek tohoto roku!

13. místo:

Aneta Vignerová - Česká republika

Miss World

Na to že Aneta byla zvolena jako Miss jen pár dní před odletem na MW, své úlohy se zhostila naprosto perfektně a přesto, že na Semifinále to nebylo, má u mě obrovský obdiv, za to, jak nás reprezentovala... Ostudu zkrátka neudělala!

12. místo:

Kaiane Aldorino - Gibraltar

Miss World

Naše letošní Miss World, kterou jsem prostě nemohl vynechat, přesto, že si myslím, že tam byly lepší kandidátky na titul, je pěkná a nějaký důvod, proč zrovna Kaiane vyhrála být musí.. soutěž Miss World mám rád a plně jí tedy v rozhodnutí důvěřuji, protože mě zatím ve svých královnách nezklamala a pevně věřím, že Kaiane se ještě projeví (v dobrém slova smyslu)

11. místo:

Stefania Fernandez - Venezuela

Miss Universe

Nedá se rozhodně říct, že bych si ji oblíbil, ale tohle své místo zde stejně jako Kaiane zaujímá právem, totiž jako Miss Universe 2009, hodně mě potěšila změnou vlasů a když sem tam vypustí rudou rtěnku, je z ní opravdu kočka...

10. místo:

Orsolya Surdult - Maďarsko

Miss World

TOP 10 letošních NEJ krásek otvírá Maďarka, to že se mi líbí, a mám ji tak vysoko, tomu se v mém případě nemůžete divit, ikdyž to není zrovna dvakrát krásná miss a missí typ vůbec... Je prostě zvláštní, a mě se prostě líbila od začátku, jako další a jedna z nejlepších evropanek... Maďarsku se letos prostě výběr povedl, Suzan Budai (reprezentantka MU) je taky velmi krásná, ale do mé TOP 25 se už prostě nevlezla...

9. místo:

Gona Dragusha - Kosovo

Miss Universe

Další výrazný typ, který si prostě člověk zapamutuje ať už v pozitivním, či negativním smyslu - v mém případě rozhodně první možnost! Kosovčanky slaví úspěch jak ve světě tak i u mě... Na MU třetí místo, u mě 9. místo z roku 2009!

8. místo:

Karla Carrillo - Mexiko

Miss Universe

U téhle slečny jsem tajně doufal, že MU vyhraje a úplně jsem ji už viděl v TOP 5, hodně mě překvapilo, že v TOP 15 nenahradila některou z dívek 11-15 a docela mě to zklamalo, Karla je totiž jedna z mých největších letošních srdcovek.

7. místo:

Rachel Kum - Singapur

Miss Universe

Pro mě je to nejkrásnější a nejcharismatější asijatka letos vůbec... Taky jsem doufal v její postup, nevadí u mě je to prostě 7. nejkrásnější dívka roku 2009!

6. místo:

Nuraisa Carelys - Aruba

Miss World

Asi už jste si zvykly, že se do mého žebříčku dostávají dívky, které se do semifinále těchto soutěží ani neprobojovaly, a tohle není jiný případ, Nuraisa byla pro všechny favoritku, bohužel jí ale postup nevyšel, nemění se ovšem nic na tom, že je to pro mě jedna z nejlepších! To jste ale jistě pochopili tím, jaké místo v této TOP 25 zaujímá...

5. místo:

Racine Manley - Guam

Miss Universe

Tak, tady máte 5 nejkrásnějích holek loňského roku, podle tohoto blogu.
Jednou z nich je i Racine z malé země Guam... Nikdy nepochopím, kde takovou nádheru vzali, je to fakt bomba, úplné slunce, které září a září.... Další srdcovka ...

4. místo:

Iveta Lutovská - Česká republika

Miss Universe

Samozřejmě tu nechybí ani Iveta, asi nejúspěšnější Česká Miss, na co prostě letos šáhla, to se povedlo, důkazem je např. 8. místo na MU, víc už asi komentovat nemusím ne?....

3. místo:

Perla Beltrán - Mexiko

Miss World

Čerstvá Vicemiss World 2009, okouzlila spoustu lidí včetně mě, a jak už jsem psal opravdu nekolikrát, hlavní zásluhu na tom má kombinace modrých očí a tmavých vlasů....Není možná jediná, ale je jedinečná... hlavně je mi strašně sympatická a ji bych si dokázal představit jako Miss World víc než Kaiane... Mexičanky podle mě loni prostě váleli, ikdyž to vyšlo jen jedné z nich!

2. místo:

Kristen Dalton - USA

Miss Universe

Jdeme do finále... Na druhém místě se mi umístila Kristen Dalton, se kterou by taky málokdo nesouhlasil... Americká blondýna poutala pozornost svou krásou už od začátku, a ikdyž se do semifinále MU dostala, 10. místo je podle mě na ní málo!

1. místo:

Tatum Keshwar - JAR

Miss Universe, Miss World

Tady pro mě není co řešit, jak jsem už mnohokrát napsal, pro mě jě Jednička roku 2009 a zároveň největší srdcovka, svědčí o tom i úspěchy: 7. místo na MU, II Vicemiss na MW!!!
Jak se Vám líbil můj žebříček, co by jste změnili, koho vyměnili a s čím naopak souhlasíte...? pište Vaše názory do komentářů....

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabbie | Web | 9. ledna 2010 v 13:20 | Reagovat

ahoj prihlasila som sa do sutaze miss.. hlasne za gabbie tady:http://larusha14.blog.cz/0912/1-kolo-miss-2009
Dakujeeem

2 Pauline | E-mail | 9. ledna 2010 v 22:25 | Reagovat

No tak co se týče Tatum, tak to víme svoje, že:) s Kristen a Perlou taky moc nesouhlasím, ale s Ivetou rozhodně ano! A ještě víc mě potěšila Gona, Rachel a hlavně Racine. To, cos k ní napsal, plně vystihovalo moje pocity, když jsem ji viděla prvně, a taky nechápu, jak se taková nádherná holka mohla nedostat dál. Miss Universe by se možná stát nemohla, ale já bych jí dala místo aspoň v TOP 10, klidně Stefaniino. A se všema ostatníma holkama kromě Orsolye souhlasím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.