---------------------------------------------------------------AKTUÁLNĚ:----------------------------------------------------------------

Nová aktuální rubrika

MISS UNIVERSE 2013

MU09 - HODNOCENÍ -TOP 20

16. května 2009 v 10:01 |  Miss Universe
Přicházím úplně s něčím novým! Skoro na každém blogu o miss najdete sestavenou tabulku na Miss Universe 2009. Ale zatím nevím o nikom, kdo by každou finalistku (aspoň z té mojí dvacítky) hodnotil zvlášť a NA PROCENTA!!!
Takže se zde můžete podívat na takový malý graf u každé mé favoritky kde je stupnice a u ní procenta, Více to vysvětlovat nebudu protože si myslím že to každy pochopí, takže jdeme na to, těším se na vaše komentáře k tomuto projektu...

Myslím že tato Austrálie je nádherná, aprotože v MU , měli australanky celkem štěstí, nevidím důvod proč by se Rachel nemohla dostat dál než její předchůdkyně.. Věřím jí i na Top 5. 84%!!!

Belgičanka je moc hezká ale nevím nějak jí nevěřím z toho důvodu že loni se mi Alizze líbila víc a nedostala se nikam, no možná porotci budou mít jiný názor a třeba to bude i TOP10, docela bych jí to přál ale zatím je to jen 68%!!!

Brazilka je celkově docela hezká , má asi jako většina brazilských holek takový oheň v očích, ale znepokojují mě celkem ostatní fotky na kterých nevypadá zrovna dvakrát dobře! Tady je hezká tak má prozatím aspoň 42%

A je tu češka. Tady výhrady nemám vůbec. Iveta je kreativní umí prodat své výhody a myslím že se bude dobře reprezentovat, ale strhávám 5% dolů za věk, Ivetě bylo totiž před pár dny už 26!

Indie se mi zatím celkem líbí, je pravda že dřív byly Indky na světových soutěží mezi prvními ale poslední doubou z MU nějak vymizely a já myslím že Ekta je za tu poslední dobu nejlepší a tak má celkem šance, ale jinak to vydím na pouhých 35%!!

A je tu moje první asijská favoritka. Když jsem viděl její první foto hned po vítězství byl sem nadšen. Moje oblíbenost k ní postupně už opadá ale pořád je to pro mě aspoň 73%!!!

Kolumbie, tak tady jsem věčně na rozpacích, někdy se mi líbí někdy né! Na top 15 rozhodně má ale momentálně jí dávám šanci tak do čtyřiceti procent. Přesneji 38%!!!

A Kostarika, tady jsou ty pocity ještě smíšenější, ale čím víc se na ni dívám tím víc se mi líbí, ale zatím pouze 45%. Má velkou konkurenci!

U Rosarity tu platí také že se mi líbí čím dál víc, vůbec bych nebyl proti kdyby se umístila co nejlépe. Ale nemůžu se zbavit dojmu že je hezká jen nalíčená. I přesto mě zaujala aspoň na ty dvě třetiny, tedy 66%.

Karla je hezká, a měl bych ji radši možná kdyby nebyla Mexičanka. Nemůžu si pomoct ale pořád ji musím srovnávat s těmi před ní které byly mnohem hezčí! Takže taky 66%! Je totiž na tom u mě úplně stejně jako Rosarita, pořád se nemůžu rozhodnout kterou bych volil raději!

Nikaragua, pro mě netypická, ale má hezké oči a to u mě dělá hodně.. jinak mě ničím víc nezaujala takže necelá čtyřicítky- 39%!

Tak tato Norka z mojí TOP 20 dopadla asi nejhůř ale přesto jí nedávám nejmenší šance. Má taky dost svádějící oči a nevylučuji že věčinu porotců na MU tím ohromí, ale pro mě prostě určitě nemá na korunku!

A máme tu portoriko, taky moc pěkná slečna, ale bohužel i k ní mám výhrady. Připadá mi strašně splastikovaná, jak kdyby na sobě neměla nic původního, no ale co neznám v dnešní době je to normální tak proč ne ale Miss Universe to snad nebude. 71% typické portoričance musí stačit!

Deniska je moc hezká a to samé jako Iveta umí se dobře a elegantně vyjadřovat pohybovat a takl celkově na to má. Rozhodně bych přál slovensku aspoň jeden postup do TOP 15, ale ským jiným než s Denisou, teď nebo nikdy. U mě by to byla i top 5, ale devadesáti procent u mě prostě nedosáhla. I tak je to v porovnání některých holek z této dvacítky velký úspěch!

Tady jsem taky velmi spokojený. Tuto miss jsem si oblíbil. Je nádherná a u mě v žebříčku stále stoupá, pořád to ovšem není to nejlepší, i tak velká gratulace krásné Whitney!

Když jsem mluvil otom nejlepším, rozhodně jsem tím nemyslel Begum, je sice moc hezká a na této fotce vypadá dobře, ale taky si nějak stále nedovedu představit v například v TOP 10, natoš tak jako vítezku!

A další nádherná blondýna v soutěži, byl bych rád kdyby se ukrajina dostala letos daleko, ale taky nemůžu říct že by měla vyhrát, proto 72%!!

A máme tu pro mě to nejlepší. Je to sice typická američanka ale já už na ní prostě vidím korunku Miss Universe.. Byl bych moc rád kdyby to letos vyhrála právě ona! Jak jste si mohli všimnout blondýny v mém testu dopadli asi nejlépe, takže bych si přál aby na trůn zasedla právě nějaká blondýnka, doufám že to bude právě Kristen, strhávám pouze 3% a to za americkou typičnmost !

No abych pravdu řekl, líbí se mi dost, ale hodně jí u mě uškodilo to že loni zvítězila právě dívka z venezuely Dayana, která je mnohem hezčí, ale kdoví třeba překvapí atřeba bude mít hlavní nevýhodu právě v tom!

A tady je pro mě zatím nejhezčá asiatka souteže, moc bych jí přál aspoň TOP 5 ale u mě má procenta dolů za né příliš dobrou postavu, i přesto držím palce!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cammie - tvoje SB | Web | 16. května 2009 v 11:32 | Reagovat

Rozhodně zajímavý přístup k hodnocení holek, ale chtělo by to malino propracovat když už si s tím začal. Dát různá kritéria (oči, postava...) a k nim přidat procenta a pak celková.

Ale jinak bezvdnej nápad :)

2 Miss.Kate | Web | 16. května 2009 v 22:35 | Reagovat

Zaujímavé hodnotenie. Kristen Dalton z USA je nádherná a aj kráska z vietnamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.